Kontakt

Wybierz salon

MM Cars

Kościuszki 253

40-690 Katowice

Zobacz więcej

MM Cars

Kościuszki 253

40-690 Katowice

Usługi
Serwis, Dezynfekcja, Hyundai Promise, LPG Serwis, Salon, Door to door,
Godziny otwarcia
Salon
Poniedziałek - Piątek:
9:00 - 18:00
Sobota:
9:00 - 14:00


Serwis
Poniedziałek - Piątek:
7:00 - 19:00
Sobota:
8:00 - 14:00

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

Dział Sprzedaży

 

Salon

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 14:00

 

Marcin Chrobasik

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 539 985 441
e-mail: m.chrobasik@mmcars.pl

Sandra Ziarko

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 539 985 445
e-mail: s.ziarko@mmcars.pl

Damian Kika

Specjalista ds. Sprzedaży

tel. 668 892 246
e-mail: d.kika@mmcars.pl

Kinga Ludwikowska

Asystentka działu sprzedaży

tel. 512 379 787
e-mail: k.ludwikowska@mmcars.pl

Dział Finansowań i Ubezpieczeń

 

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 14:00

 

Marcin Leśniak

Specjalista ds. Finansów i Ubezpieczeń

tel. 668 892 238
e-mail: m.lesniak@mmcars.pl

Iwona Kurzyńska

Specjalista ds. Finansów i Ubezpieczeń

tel. 668 892 236
e-mail: i.kurzynska@mmcars.pl

Dział Części i Akcesoriów

 

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 19:00

Sobota: 8:00 - 14:00

 

Aleksander Kafel

Specjalista ds. Części i Akcesoriów

tel. 668 892 250
e-mail: a.kafel@mmcars.pl

Przemysław Pawliński

Specjalista ds. Części i Akcesoriów

tel. 512 346 480
e-mail: p.pawlinski@mmcars.pl

Dział Serwisu

 

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 19:00

Sobota: 8:00 - 14:00

 

Dariusz Kaczmarczyk

Doradca Serwisowy

tel. 668 892 242
e-mail: d.kaczmarczyk@mmcars.pl

Kamil Kriegler

Doradca Serwisowy

tel. 668 892 241
e-mail: k.kriegler@mmcars.pl

Michał Bagiński

Specjalista ds. Gwarancji

tel. 668 892 252
e-mail: m.baginski@mmcars.pl

Adrian Hiszpański

Doradca serwisowy

e-mail: a.hiszpanski@mmcars.pl

Klaudia Zbiciak

Asystentka Serwisu

tel. 32 793 73 00
e-mail: k.zbiciak@mmcars.pl

Dział Napraw Powypadkowych

 

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00

 

Grzegorz Matura

Specjalista ds. Likwidacji Szkód

tel. 668 892 249
e-mail: szkody@mmcars.pl

Adam Strzałka

Specjalista ds. Likwidacji szkód

tel. 797 606 107
e-mail: szkody@mmcars.pl

Dział Samochodów Używanych

 

Salon

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Sobota: 9:00 - 14:00

 

Damian Deda

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel. 513 267 912
e-mail: d.deda@mmcars.pl

Paweł Plewa

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

tel. 668 892 240
e-mail: p.plewa@mmcars.pl

Marketing

Jagoda Nieć

Specjalista ds. marketingu

tel. 885 888 264
e-mail: j.niec@mmcars.pl