Serwis mechaniczny

Serwis Hyundai Katowice firmy MM Cars Kościuszki jest wyposażony w 10 stanowisk mechanicznych oraz 2 myjnie. Ponadto znajdują się w nim nowoczesne urządzenia do wykonywania pomiarów i diagnostyki.

MM Cars Kościuszki zatrudnia wykwalifikowanych mechaników, elektryków, montażystów, a także doradców serwisowych. Dzięki szkoleniom przeprowadzanym przez Hyundai pracownicy serwisu na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę o najnowszych modelach samochodów, a także sprawdzają swoje umiejętności w testach praktycznych i teoretycznych.

Serwis Hyundai firmy MM Cars Kościuszki jest ukierunkowany na fachowe doradztwo i dobry kontakt z klientem. Już przed rozpoczęciem prac doradcy serwisowi szacują koszt naprawy i przedstawiają przystępną ofertę cenową. Oferta serwisu dotyczy zarówno napraw specjalistycznych, jak i usług montażowych np.: regeneracji i przeglądu układów klimatyzacji, diagnozowania i naprawy układów sterujących czy montażu instalacji GPS. W serwisie firmy MM Cars Kościuszki można również skorzystać za opłatą z samochodu zastępczego na czas naprawy oraz z pomocy drogowej.