Serwis mechaniczny MM Cars Kościuszki

Serwis Hyundai Katowice firmy MM Cars Kościuszki jest wyposażony w 10 stanowisk mechanicznych, 2 myjnie oraz w najnowocześniejszy zestaw do pomiaru i regulacji geometrii kół.

MM Cars Kościuszki zatrudnia wykwalifikowanych mechaników, elektryków, montażystów, a także doradców serwisowych. Dzięki szkoleniom przeprowadzanym przez Hyundai pracownicy serwisu na bieżąco uzupełniają swoją wiedzę o najnowszych modelach samochodów, a także sprawdzają swoje umiejętności w testach praktycznych i teoretycznych.

Serwis Hyundai firmy MM Cars Kościuszki jest ukierunkowany na fachowe doradztwo i dobry kontakt z klientem. Już przed rozpoczęciem prac doradcy serwisowi szacują koszt naprawy i przedstawiają przystępną ofertę cenową. Oferta serwisu dotyczy zarówno napraw specjalistycznych, jak i usług montażowych np.: regeneracji i przeglądu układów klimatyzacji, diagnozowania i naprawy układów sterujących czy montażu instalacji GPS.

W serwisie firmy MM Cars Kościuszki można również skorzystać z samochodu zastępczego na czas naprawy oraz z pomocy drogowej.

Zapraszamy!

MM Cars Kościuszki, tel.: 32 793 73 00, kontakt.kosciuszki@mmcars.pl